новини

Телеканалу NewsOne призначили позапланову перевірку після заяв у дусі країни-агресора – Нацрада з питань телебачення і радіомовлення

Перевіряти телеканал будуть через два епізоди.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення після звернення Служби безпеки України та народних депутатів Ірини Геращенко, Марії Іонової та Ірини Фріз призначила перевірку телеканалу NewsOne. Про це повідомив у Facebook член Нацради Сергій Костинський, передає «Є!».

За його інформацією, перевірку призначено "через пропагандистські заяви щодо Революції гідності і позитивне зображення збройних сил РФ".

Перевіряти NewsOne будуть після двох епізодів: заяви в передачі "Український формат" власника каналу Євгена Мураєва, що Євромайдан був "державним переворотом" із метою повалити законну владу у країні, а також показу програми "Світова політика з Олегом Волошиним", у якій на прикладі ситуації в Сирії в листопаді 2017 року мала місце "популяризація авіації країни-агресора".

Зафіксовано систематичне підняття в ефірі телеканала теми "державного перевороту в Україні" у виконанні співробітників каналу, ведучих передач та запрошених гостей, – заявив Костинський.

Як приклади він назвав, зокрема, позафракційного народного депутата Надію Савченко, журналіста В'ячеслава Піховшека та колишнього міністра транспорту України Євгена Червоненка.

Костинський зазначив, що висловлювання про "державний переворот" змістовно аналогічні офіційній політичній і пропагандистській позиції країни-агресора для виправдання воєнної агресії проти України.

19 січня 2018, 03:38

Loading...

До теми