Суспільство
19 січня 2018
Одеська область потерпає від стихії, губернатор попросив про допомогу
Губернатор звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.
news-image

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов просить уряд надати додаткові аварійні бригади із сусідніх областей для відновлення електропостачання в області.

Губернатор звернувся зокрема до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та віце-прем'єра Володимира Кістіона, інформує  сайт ОДА, передає «Є!».

Моя мета — якомога швидше відновити електропостачання у всіх без виключення населених пунктах. Ще багато об'єктів залишаються без світла. Тут десятки повалених опор. Щоб подолати наслідки негоди, необхідні люди та додаткові бригади, – заявив Степанов.

19 січня голова Одеської обласної державної адміністрації відвідав місто Арциз, яке дуже постраждало в результаті негоди 18 січня. 

Снігопад зі шквальним вітром залишив місто без світла. В Арциз були доставлені дизель-генератори для соціальних об’єктів.

Повідомляється, що на даний момент працівники ПАТ "Одесаобленерго" вже поновили  централізоване електропостачання в центральній районній лікарні Арциза.

Як повідомляла Державна служба з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 19 січня в Одеській області було знеструмлено 502 населених пункти.