Суспільство
19 січня 2018
У Черкасах оголошена надзвичайна ситуація: у місті немає світла і води
Майже добу Черкаси залишаються без водопостачання та електроенергії.
news-image

Майже добу Черкаси залишаються без водопостачання та електроенергії в результаті відключення ліній електропередач через негоду. У місті оголосили надзвичайну ситуацію.

Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій, передає «Є!».

18 січня близько 12:00 в результаті відключення 2 ліній електропередач 110 кВ на електропідстанції "Сокирно" без електропостачання залишилася насосна станція КП "Черкасиводоканал", яка забезпечує місто водою.

Увечері того ж дня електропостачання підстанції було відновлено, і почалася подача води споживачам у Черкасах. Проте 19 січня вранці в результаті повторного відключення 1 лінії електропередач на "Сокирно" насосна станція "Черкасиводоканал" знову залишилася без електрики.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що аварійні бригади обленерго намагаються усунути аварію. Водночас на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було вирішено оголосити в Черкасах надзвичайну ситуацію через відсутність у місті водопостачання. Призупинено навчальний процес у школах. У різні частини міста повинен бути забезпечено підвіз води.