Події
31 січня 2018
40 бойовиків ЛНР отримали від церкви право на вбивство
40 козаків терористичного угрупування ЛНР склали присягу на вірність православній вірі, так званій республіці і Тихому Дону.
news-image

Близько 40 козаків терористичного угрупування ЛНР склали присягу на вірність православній вірі, так званій "республіці" і Тихому Дону, пише «Є!» з посиланням на Gazeta.

Про "урочистий захід", який відбувся в храмі Свято-Казанської ікони Божої Матері, повідомив сайт терористів ЛІЦ.

"Присягу на майбутнє служіння в козацтві зачитали також дві жінки і 10-річний хлопчик, батько якого є казаком. Так званий "радник глави" ЛНР з питань козацтва, кадетської освіти та військово-патріотичного виховання молоді Сергій Юрченко зазначив, що це лише одна з безлічі запланованих на цей рік заходів, спрямованих на розвиток козацтва", - йдеться у повідомленні.

Крім того, "голова ради старійшин" луганського округу міжнародного союзу козачих громадських організацій всевеликого війська донського Олександр Штика розповів, що багато хто з козаків, які дали присягу, вже "стоять на захисті Батьківщини".

"Щорічно в зимовий час в Різдвяні свята завжди приймали присягу на вірність Батьківщині, вірі і царю-государю", - сказав він.

Зазначається, що "присяга" зобов'язує кожного козака і дає йому право зі зброєю в руках "захищати свою Батьківщину".

Російські окупаційні війська на Донбасі підтвердили втрату 20 бойовиків за останній тиждень.