Суспільство
1 лютого 2018
У Туркменістані на очах глядачів розбився повітряний гімнаст
У жовтні 2017 артист отримав «золото» на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва.
news-image

В Ашхабаді на очах глядачів розбився повітряний гімнаст трупи національних циркових ігор «Гундогар йилдизлари» ("Зірки Сходу") Державного цирку Туркменістану Парахат Оразлиїв, передає «Є!» із посиланням на АНТ.

За даними видання, трагедія сталася під час вистави на очах численних глядачів. Під час виконання небезпечного трюку на матер'яних полотнах, який не передбачав додаткову страховку, під куполом цирку відбувся розрив петлі. З великої висоти Парахат зірвався вниз і розбився на смерть.


Парахат Оразлиїв народився 3 серпня 1988 року. Цього року йому виповнилося б 30. П. Оразлиїв - майстер спорту зі спортивної гімнастики,  випускник відділення естрадно-циркових ігор Туркменського державного інституту культури.

У 2016 році П. Оразлиїв серед інших представляв Туркменістан на других Всесвітніх іграх кочівників. У жовтні 2017 талановитий артист в складі групи циркових виконавців з Туркменістану брав участь на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Відлуння Азії» в Астані (Казахстан), де отримав «золото» за виконання циркового номера «Ремені».

У артиста залишилися дружина і трирічний син.