Суспільство
2 лютого 2018
В Україні можуть почати штрафувати нетверезих пішоходів
Проект Закону, що каратиме гривнею за розпиття алкоголю у громадських місцях та на роботі, а також за вештання вулицями на автопілоті зареєстрували у Парламенті.
news-image

Нерідко проблеми у водіїв виникають через підхмелених перехожих. Нарешті штрафуватимуть і пішоходів-порушників. Про це пише «Є!» з посиланням на MMR

Випив – Сиди вдома. За появу на вулиці у нетверезому стані в Україні планують ввести величезні штрафи. Проект Закону, що каратиме гривнею за розпиття алкоголю у громадських місцях та на роботі, а також за вештання вулицями на автопілоті зареєстрували у Парламенті.

Там запевняють, що за келих вина чи пива ніхто не каратиме. Штрафуватимуть тих, хто випив надміру. Якщо законопроект підтримають, то мінімальний штраф для пияків може зрости із 17 гривень до 340, а максимальний – з 85 гривень до 510.

Нардепи також хочуть вдвічі збільшити штрафи за продаж алкоголю неповнолітнім замість 1700 гривень – 3400 гривень.

Однак, українським штрафам, навіть після зростання, до європейських ще далеко. У Литві штрафи за розпиття алкоголю у громадських місцях сягають 100€. В Іспанії та Італії з гаманця доведеться викласти 1000€. А у багатьох країнах за це взагалі передбачена кримінальна відповідальність.

Читайте також:В Україні значно скоротилася кількість в’язнів, – глава Нацполіції