Події
4 лютого 2018
Джамала розповіла, коли стане мамою
Співачка розповіла, що у неї вагітність проходить спокійно.
news-image

Джамала, яка є зірковим тренером проекту "Голос країни-8" розповіла, як їй вдається поєднувати вагітність зі зйомками, і як вона у неї протікає, йдеться у "Світському житті".

Інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

Артистка вважає, що це нормально, якщо жінка не йде в декрет, а працює.

"Мені здається, що більшість українських жінок в положенні працюють до останнього. Чому ні? Вагітність – це не хвороба", - сказала співачка.

Джамала зазначила, що під час зйомок вона відчуває турботу своїх колег і це їй дуже приємно. А коли вона займається з учасниками своєї команди з "Голосу країни", то старається, не дивлячись ні на що, дати їм максимум. 

Крім того, співачка розповіла, що у неї вагітність проходить спокійно. Вона займається плаванням, йогою, гуляє в парках і відпочивала в Трускавці 10 днів.

"У мене немає таких забаганок: "Хочу апельсинів посеред ночі». Мені здається, що це такі приколи для маніпулювання чоловіками в той момент, коли ти хочеш уваги", - з посмішкою сказала артистка.

А на питання Осадчої, з якого прямого ефіру Джамала відправиться в пологовий будинок, вона відповіла: "Я думаю, що не дійде до прямих ефірів. Думаю, це буде раніше. І на прямих ефірах, я дуже сподіваюся, буду вже мамою".

Стать дитини співачка вирішила залишити у таємниці. 

Читайте також: Вперше після 2-місячного перебування в лікарні Євгенія Власова розповіла про свою хворобу