новини

Грузія вимагатиме екстрадиції Саакашвілі із Польщі

Водночас міністр юстиції Грузії Тея Целукіані заявила, що для нового запиту Польщі про екстрадицію Саакашвілі буде потрібен час.

Грузія вимагатиме повернення Міхеїла Саакашвілі, як тільки той визначиться із місцем перебування. Країна направить Варшаві запит про екстрадицію екс-президента Грузії, якщо той вирішить надовго залишитися в Польщі.

Про це в ефірі грузинського телеканалу "Палітраньюс" заявив грузинський депутат, член парламентської більшості Олександр Кантарія, інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

"Якщо Саакашвілі облаштується в Польщі і буде там переміщатися, то запит буде направлений і туди", – сказав депутат.

Водночас міністр юстиції Грузії Тея Целукіані заявила, що для нового запиту Польщі про екстрадицію Саакашвілі буде потрібен час.

Ми не можемо вимагати від польської держави відреагувати сьогодні ж або завтра, оскільки в європейських країнах, як і у нас, так і в Польщі, і в Західній Європі, існують одні й ті ж процедури. Ми є членами спільної європейської конвенції про екстрадицію, – пояснила Целукіані в ефірі грузинського Першого каналу.

Вона додала, що для екстрадиції потрібні "кілька судових інстанцій, потрібен час".

У той же час один з лідерів правлячої партії "Грузинська мрія", віце-спікер парламенту Георгій Вольський переконаний, що екстрадиція Саакашвілі не стане для Тбілісі проблемою, оскільки в Грузії над ним відбувся суд, і його вирок повинен бути виконаний. Вольський припустив, що його затримання в Україні цілком може бути і не пов'язане з рішенням суду в Грузії, оскільки "в України до Саакашвілі є свої претензії".

Читайте також: Адвокати Саакашвілі подали скаргу в ЄСПЛ на рішення про видворення його з України
Читайте також: «Вимкнули автопілот і почали знижуватися»: ЗМІ розповіли про фатальну помилку пілотів Ан-148

16 лютого 2018, 23:34

 

Loading...

До теми