Події
18 лютого 2018
У Канаді побудують сховище для криптоактивів
Банківські сховища вважаються одним з найбільш безпечних і надійних місць для належного зберігання цінних предметів і записів.
news-image

У зв'язку з постійним зростанням цінності цифрових активів влада Канади ухвалила рішення побудувати сховище для криптовалюти.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на CCN. Канадські чиновники хочуть побудувати гігантське криптосховище, в якому громадяни зможуть зберігати свою криптовалюту і не хвилюватися про її збереження. Центробанк стане куратором в реалізації і будівництві проекту. Влада пояснює свій крок зростанням популярності криптовалюти і підвищеним інтересом хакерів до неї, таким чином, цифрові активи громадян потребують захисту.

У регулятора турбуються, що почастішали випадки отримання хакерами доступу до криптогаманців через електронні ключі.

"Банк Канади пропонує канадцям зберігати свої електронні ключі в безпечному місці. У свою чергу, ми будемо вдосконалювати систему безпеки, щоб кіберзлочинці не змогли отримати доступ до цифрових грошей", - йдеться у зверненні банку.

Банківські сховища вважаються одним з найбільш безпечних і надійних місць для належного зберігання цінних предметів і записів.


Читайте також: У Львові чоловік влаштував стрілянину із вікна багатоповерхівки