Події
19 лютого 2018
Прокуратура відкрила провадження щодо доведення до самогубства іноземної студентки
Дівчина покінчила життя самогубством, стрибнувши в воду з мосту Патона в м. Києві.
news-image

Київська місцева прокуратура № 9 розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення 19-річної громадянки Туркменістану до самогубства. Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва, передає «Є!»

"Установлено, що 30.01.2018 студентка одного з вищих навчальних закладів м. Києва, громадянка Туркменістану, вийшла з учбового закладу, де навчалась та додому не повернулась. За фактом її зникнення 31.01.2018 було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України", - йдеться в повідомленні відомства.

В ході розслідування встановлено, що дівчина 30.01.2018 покінчила життя самогубством, стрибнувши в воду з мосту Патона в м. Києві.

За оприлюдненою у ЗМІ інформацією, на такий вчинок дівчину могли підштовхнути труднощі, які виникли в неї під час навчання в вищому учбовому закладі, а також через непорозуміння із його керівництвом.

У зв’язку з цим до ЄРДР внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 за ст. 120 (доведення до самогубства) КК України.

На даний час розслідування триває, проводяться слідчі дії, направлені на повне та об'єктивне дослідження всіх обставин події.