новини

Ляшко закликав владу об'єднати країну

Народний депутат додав, що зараз політики повинні модернізувати країну, а не шукати власної вигоди.

Чергова революція доб'є Україну, тому зараз політики повинні шукати способи об'єднання українців. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в інтерв'ю одному з українських видань, повідомляє «Є!» з посиланням на 112.

"Запас міцності українців вичерпаний. Сьогодні потрібно зшивати країну. Протистояння, взаємоборотьба призведуть до знищення держави, як це було на початку ХХ століття. Нещодавно ми відзначали сторіччя революції і відновлення української державності. Чим закінчилося? Пересварилися: Скоропадський виносив Грушевського, потім Петлюра виносив Скоропадського, в кінці всі опинилися за кордоном, а перемогли більшовики. Як наслідок — Голодомор, репресії, мільйони вбитих українців. Все тому, що тодішні політики не змогли поставити інтереси держави вище власної дупи — кожен хотів примоститися в те чи інше крісло", — підкреслив Ляшко.

Народний депутат додав, що зараз політики повинні модернізувати країну, а не шукати власної вигоди.

"Наші політики борються за місце на кладовищі — це все, чим вони займаються. А треба витягувати країну вперед, оновлювати її і робити сучасної. Маск "Теsla" в космос запустив, китайці два роки тому запустили квантовий супутник, а зараз відчувають автомобілі без керування людини. Туреччина колись була в боргах як у шовках, а зараз у них жодної копійки заборгованості перед Міжнародним валютним фондом, Польща відмовилася від кредиту МВФ у 10 млрд євро, тому що у них зараз нормальна економічна ситуація. А ми дороги не можемо відремонтувати між Тернополем та Дубно, або Херсоном і Миколаєвом і зерном торгуємо замість продукції. З 60 млн т зібраних зернових 40 млн т продали за копійки. А треба ставити агропереробку в селі і продавати булочки, макарони або хоча б борошно", — підсумував Ляшко.

Читайте також:Приходько заявила, що її обманом зняли у передвиборчому ролику Порошенка

Читайте також:Агрохолдинг Косюка перерахував до держбюджету в 2017 році 4,2 млрд грн, але отримав більше

19 лютого 2018, 16:22

Loading...
Loading...

До теми