новини

Суд достроково припинив допит Порошенка

Питання захисту, після якого було припинено допит, стосувалося нещодавнього відпочинку президента на Мальдівських островах.

Оболонський районний суд Києва достроково припинив допит президента Петра Порошенка через некоректні запитання на його адресу з боку сторони захисту. Відеотрансляцію засідання вів телеканал, пише «Є!» з посиланням на "112 Україна".

"Захисники (Януковича, - ред.) навмисне ставлять питання, що не стосуються даного кримінального провадження, не бажаючи вас допитувати. Я змушений припинити ваш допит, подякувати за те, що поставилися відповідально до повістки, яку суд направив вам минулого тижня", - звернувся суддя до президента.

У свою чергу, звертаючись до адвокатів, суддя сказав наступне: "Суд змушений скористатися своїм правом і припинити свій допит, це буде залишатися на вашій правової совісті".

Відзначимо, питання захисту, після якого було припинено допит, стосувалося нещодавнього відпочинку президента на Мальдівських островах.

У засіданні оголошено перерву до 10-ї години ранку 21 лютого.

Зазначимо, до цього Порошенко встиг відповісти на кілька запитань судді і прокурорів. Найбільше спілкувалася з президентом сторона захисту, питання в основному стосувалися подій у Криму, а також ситуації в Києві після самоусунення Януковича. Допит проводився в режимі відеоконференції за відповідним клопотанням прокуратури, яка послалася на офіційне прохання Адміністрації президента.

Читайте також:Порошенко пояснив, чому особисто не прийшов на допит у справі про державну зраду Віктора Януковича

21 лютого 2018, 15:38

 

Loading...
Loading...

До теми