Суспільство
26 лютого 2018
Українці запустили онлайн-сервіс подорожей на будь-який бюджет
Стартап Tunatravel допоможе зібрати тур в Європу та Азію на будь-який бюджет.
news-image

Український стартап Tunatravel допоможе зібрати тур в Європу та Азію на будь-який бюджет.

Про це повідомляє Ain.ua, пише «Є!» з посиланням на УП.

Щоб скористатися послугами Tunatravel, потрібно зареєструватися на сайті і в розділі "Підібрати" заповнити коротку форму: вказати бюджет, кількість мандрівників, дати і переваги по житлу і транспорту.

Сформувати перші пропозиції обіцяють вже через кілька годин. При цьому, якщо замовнику щось не подобається або він хоче здешевити поїздку, все можна змінити - наприклад, замість запропонованого готелю знайти хостел.

Також на сайті є кілька вже готових пропозицій: для прикладу, з ціною на двох і стандартними умовами проживання і перельоту. Але і в них є можливість замінити будь-який параметр.

Tunatravel обіцяє мандрівникам прозорі ціни згідно прайсу на сайті. Максимально послуги сервісу обійдуться в 40 євро - в цю ціну входить повна організація подорожі: підбір проживання, трансферів, транспорту, допомога з Чекин і страховками (на вимогу), бронювання будь-яких екскурсій, покупки міських карт, супровідна інформація.

 
  

Якщо тільки маршрут + проживання - 30 євро. Пошук тільки дешевих квитків - 10 євро. Тарифи вказані за одну подорож, при цьому в поїздку може відправиться будь-яку кількість осіб, але ціна залишиться незмінною.

Взаємодія з Tunatravel повністю побудовано в онлайні. Сформований пропозиція надходить в особистий онлайн-кабінет на сайті.

Читайте також:Подорожі - це антибіотик для нашої свідомості