новини

Німецькі міста планують перші заборони на проїзд дизельних авто

У Гамбурзі заявили, що планують заборонити проїзд дизельних автомобілів двома особливо завантаженими транспортом дорогами вже починаючи з квітня.

У низці німецьких міст планують перші заборони на проїзд дизельними автомобілями, деякі запровадять вже весною.

Про це пише «Є!» з посиланням на Економічну Правду.

Напередодні суд дозволив німецьким містам забороняти проїзд автомобілям з дизельними двигунами. Після рішення суду стало можливим говорити про реальні терміни запровадження таких заборон у кількох великих містах країни.

У Гамбурзі заявили, що планують заборонити проїзд дизельних автомобілів двома особливо завантаженими транспортом дорогами вже починаючи з квітня. Рішення про заборону авто, які найбільше забруднюють повітря, було прийнято ще влітку 2017 року, а з огляду на вирок суду наразі є можливість реалізувати його за планом.

Уряд Берліна тим часом хоче перевірити можливість заборони дизельних авто, починаючи з 2019 року.

В Штутгарті мають намір заборонити використання старих дизельних авто вже наприкінці цього року.

27 лютого Федеральний адміністративний суд Німеччини у Лейпцигу дозволив містам країни забороняти проїзд на дизельних авто на власний розсуд, не потребуючи для цього рішень урядів федеральних земель чи всієї країни.

Проти введення заборони на рух дизельних авто виступав уряд Меркель, який критикують через тісний зв'язок з автомобільною промисловістю. В уряді побоювалися, що заборона розлютить мільйони водіїв та призведе до порушень руху транспорту в містах.

Чиновники також заявляють, що заборона може паралізувати роботу автобусних компаній, служби збору сміття та торговців, які здебільшого використовують дизельні транспортні засоби.

Читайте також:У Німеччині суд дозволив містам заборонити в'їзд дизельним авто

28 лютого 2018, 14:27

 

Loading...

До теми

Авторизація