новини

У справі смертельної ДТП у Харкові допитали 6 потерпілих

Першою на засіданні виступила постраждала Анна Комар з Кременчука.

У Київському районному суді Харкова допитали шістьох потерпілих у справі смертельної ДТП в центрі міста.

Про це повідомляє Mediaport.

Першою на засіданні виступила постраждала Анна Комар з Кременчука. З нею спілкувалися в режимі відеоконференції, адже після аварії жінці дали другу групу інвалідності, тож їй важко фізично брати участь у засіданнях. Комар розповіла, що пам'ятає, як вийшла з роботи, а потім прокинулася в лікарні.

Вона також додала, що з нею ніхто не зв’язувався та не пропонував грошової допомоги, і жодних пропозицій від родини обвинуваченої в ДТП Олени Зайцевої не брала.

Інформує «Є!», з посиланням на hromadske.ua.

Друга потерпіла, киянка Оксана Нестеренко разом з подругою Жанною Власенко у день аварії 18 жовтня вирішили піти на каву в центрі міста перед потягом. Коли Нестеренко прокинулася після аварії, то не могла зрозуміти, що робить в Харкові. Їй здавалося, що вона поїхала до Києва.

«Гроші надходили від Іванової (матері Олени Зайцевої - ред.). Я їх прийняла, адже не знала, від кого вони. Хочу якомога швидше повернутися до нормального життя», — сказала Нестеренко.

Жінка досі не вийшла на роботу через головний біль після аварії. Також вона вимушена пересуватися на милицях. Нестеренко потрібна тривала реабілітація.

Жанна Власенко розповіла, що про той вечір нічого не пам’ятає.

«Спочатку відмовлялася від допомоги, але потім змінилися обставини. Жоден лікар не може мені сказати, що все буде добре, тому ми взяли гроші», — пояснює Власенко.

Тінатін Шевцова дізналася про смерть сестри в аварії на наступний день після ДТП.

«Дзвонила мати Зайцевої, ми попросили нас більше не турбувати, від допомоги відмовилися. Потім ще дзвонили представники, ми теж відмовилися», — каже Тінатін.

Потерпілий Юрій Неудачин 18 жовтня прокинувся на тротуарі, коли якийсь перехожий повертав його до тями.

У тій аварії потерпіла Людмила Фабріс втратила доньку й онуку — Аллу і Анастасію Сокіл. Загиблі, за словами жінки, мали зустрітися на тому перехресті на Сумській, де і сталася аварія. Коли вони не повернулися додому, Фабріс вирішила, що Алла і Настя залишилися ночувати у подруги.

Читайте також: У Росії автомобіль влетів у натовп людей під час салюту, є жертви (фото)
Читайте також: В Україні нарахували близько 350 тисяч авто з іноземною реєстрацією

1 березня 2018, 21:17

 

Loading...
Loading...

До теми