Події
4 березня 2018
Садовий перебуває перебуває з візитом у США
Керівництво Українського інституту в Нью-Йорку звернулось з проханням про допомогу в представлення інтересів українців на зустрічі з паном де Блазіо.
news-image

Міський голова Львова Андрій Садовий перебуває з візитом у США. Мер Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо, з яким обговорили питання підтримки політичним істеблішментом США України на усіх рівнях а також роль та перспективи розвитку української громади в Нью-Йорку.

Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Напередодні керівництво Українського інституту в Нью-Йорку звернулось з проханням про допомогу в представлення інтересів українців на зустрічі з паном де Блазіо.

"Пан мер виявив непідробний інтерес до українського питання і був дуже добре поінформований про Україну і ті виклики, які зараз долає наша країна. Я щиро цим вражений і думаю, що Україна в особі пана де Блазіо може мати доброго друга", – розповів Андрій Садовий.

Протягом 4-8 вересня мер Львова вирушає до Вашингтона де разом з віце-спікером Оксаною Сироїд, головою фракції Об’єднання "Самопоміч" у Верховній раді Олегом Березюком та народним депутатом Сергієм Кіралем проведе серію зустрічей з представниками американської влади та аналітичних установ.

Читайте також: Хто стане наступним президентом України: результати опитування