новини

Єльченко: Росія готується розмістити в Криму ядерну зброю

Єльченко: Думаю, ми маємо пройти весь шлях санкцій до кінця.

Росія готується розмістити в Криму ядерну зброю, заявив у коментарі "Голосу Америки" 17 березня постпред України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко.

Відповідаючи на запитання, чи є шлях повернути Крим, окрім санкцій проти Росії, Єльченко сказав: "Я думаю, ми маємо  пройти весь шлях санкцій до кінця".

На сьогодні це найбільш дієвий засіб. Попри всі бравурні заяви Росії, що санкції не діють, думаю, що це не так... Думаю, що санкції будуть посилюватися, і вибори в Криму лише додадуть, скажімо так, впевненості тим країнам, які ці санкції ввели, – заявив Єльченко.

На запитання про посилення мілітаризації Криму, представник України відповів: "Усе це сприймається в ООН дуже серйозно".

Росія починає готувати підґрунтя для розміщення в Криму ядерної зброї. Розконсервовуються старі місця зберігання ядерної зброї, все це дуже серйозно... Тобто, Крим вже починає ставати такою "гарячою точкою" не лише в тому сенсі, що він незаконно анексований, але і в тому, що він несе загрозу європейській безпеці, і не лише в регіоні Чорного моря, але і набагато ширше, – заявив Єльченко.

На його думку, це може підштовхнути ООН до більш активних дій.

Це можуть бути рішення Генеральної Асамблеї ООН, і ми готові такі рішення готувати... Ми не будемо обмежуватися лише тим, є Україна в Раді безпеки чи немає. Є багато інших органів ООН, де питання Криму, різні, можна і потрібно піднімати... Щоб не обмежуватися лише резолюцією про права людини в Криму, – заявив постпред України при ООН.

17 березня 2018, 16:58

 

Loading...

До теми

Авторизація