Політика
19 березня 2018
МЗС Польщі: Вибори в Криму не можуть вважатися законними
У Варшаві наголосили на підтримці територіальної цілісності України та визнанні Криму частиною української держави.
news-image
«Ми виступаємо за повагу до територіальної цілісності України та визнаємо Крим частиною української держави; це також означає, що президентські вибори на півострові, проведені владою Російської Федерації, не можуть вважатися законними», - наголосило у неділю, 18 березня, Міністерство закордонних справ Польщі, передає «Є!» із посиланням на Польське радіо.
«МЗС Республіки Польща нагадує, що Польща, спільно з цілою трансатлантичною спільнотою, рішуче виступає проти дій Росії щодо України», - наголошено у заяві.
«Ми виступаємо за повагу до територіальної цілісності України та визнаємо Крим частиною української держави. Це також означає, що президентські вибори на півострові, проведені РФ, не можуть вважатися законними», - наголосили в МЗС Польщі.

Після обробки 99,5% бюлетенів чинний президент Росії Владімір Путін отримує 76,65% голосі на президентських виборах.

Часткові результати голосування вказують на те, що кандидат від Комуністичної партії Павєл Ґрудінін посів другу сходинку з підтримкою 11,81%. На тертій сходинці – Владімір Жиріновський, за якого свої голоси віддали 5,6% росіян. На четвертому місці – Ксєнія Собчак, яку підтримали 1,6% виборців Росії.

Читайте також: У анексованому Криму Путін набрав 92% голосів