Події
27 березня 2018
Трагедія в Кемерово: директор ТЦ розповіла свою версію причин пожежі
Її слова підтверджує одна зі співробітниць комплексу.
news-image

Причиною пожежі у торговому центрі "Зимова вишня" в російському Кемерово став підпал. Зокрема, це підтверджує одна зі співробітниць комплексу, яка почула гучний звук у дитячій зоні та побачила стовп вогню.

Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Таку заяву зробила директор кемеровського торгового центру "Зимова вишня" Надія Судденок під час дачі свідчень у кримінальній справі про пожежу, передає Telegram-канал Huepub.

"Двері в кінотеатрах не закривалися ніколи. Я завжди роблю всі обходи, сама роблю прибирання", – переконує директор кемеровського ТЦ.

Так, за її словами, причиною пожежі став підпал. Зокрема, вона зауважила, що не раз "виставляла з торгового центру молодих людей циганської зовнішності, які безкоштовно грали в автомати, робили написи в туалетах. Як підкреслила Судденок, на них заявляли в поліцію, але тих в результаті відпускали".

Після пожежі я питала своїх співробітників про те, чи всім вони допомогли вибратися з вогню. Вони відповіли мені, що все гаразд, і тільки після цього почала надходити інформація про закриті кінозали та про кількість загиблих. Співробітниця, яку я опитувала, сказала, що почула гучний звук у дитячій зоні та побачила стовп вогню. Сам атракціон не міг так запилати. Я стверджую: це був підпал, – наголосила Судденок.
Читайте також: Гідранти не працюють, виходи захаращені: охоронець, що вимкнув сигналізацію, розповів про порушення пожежної безпеки в ТЦ Кемерові
Читайте також: Родичі жертв пожежі в Кемерові заявили про 85 зниклих безвісти