Події
28 березня 2018
На Херсонщині запустять 12 сонячних та вітрових електростанцій
Вартість будівництва цих 12-ти електростанцій становить 470 млн євро.
news-image

Про це поінформував у своєму публічному звіті щодо роботи Херсонської облдержадміністрації за 2017 рік, що відбувся у середу у другій половині дня в кіноконцертному залі "Ювілейний", голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, інформує «Є!», з посиланням на ukrinform.ua.

"У поточному році будівництво (в області - ред.) вітро- та сонячних парків продовжиться. Очікується введення в експлуатацію ще 10-ти сонячних електростанцій та 2-х вітрових. А це плюс 235 мегават", - розповів Гордєєв.

За його словами, вартість будівництва цих 12-ти електростанцій становить 470 млн євро.

Голова ОДА повідомив, що у 2017 році на Херсонщині було введено в експлуатацію 4 сонячні та 1 вітрову електростанції загальною вартістю 115 млн євро. "Це дозволило довести (в області - ред.) загальну потужність цих об'єктів (сонячних та вітрових електростанцій - ред.) до 148 мегават", - зазначив він.

Як наголосив Гордєєв, наразі частка електроенергії, що виробляється в регіоні з відновлювальних джерел, становить у загальному обсязі виробленої областю електрики 18,3%.

Читайте також: Наймасовіше відключення водопостачання за всю історію Києва: стало відомо, які райони постраждають найбільше
Читайте також: Кабмін придумав, як погасити борги ОРДЛО за світло