Суспільство
7 квітня 2018
В Одесі чиновники привласнили 5 мільйонів соцдопомоги
В Одесі судитимуть чиновників.
news-image
В Одесі судитимуть чиновників, причетних до привласнення понад 5 млн грн з держбюджету, що мали надійти у вигляді соціальної допомоги малозабезпеченим родинам. 

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури, передає «Є!».

Слідство встановило, що депутат Овідіопольської райради організував злочинну групу, до складу якої увійшли колишні очільники управління та відділу, а також головний спеціаліст РДА. Також до злочинної діяльності було залучено щонайменше 70 осіб. Упродовж кількох років змовники пропонували надати персональні дані громадянам, які зареєстровані та проживають на території району, але не мали законних підстав для отримання матеріальної допомоги за рахунок бюджетних коштів. І замість надання допомоги малозабезпеченим родинам члени групи привласнили понад 5 мільйонів гривень з бюджету, - зазначили в прокуратурі.

Учасникам афери пред'явлено обвинувачення за ознаками ч. 3, 5 ст. 191 (розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Розслідування здійснили співробітники прокуратури, відділу протидії корупції та організованій злочинності УСБУ і ГУ НП в Одеській області.