20 квітня 2018
Українка Ушеніна стала бронзовим призером чемпіонату Європи з шахів
Чемпіонкою Європи стала Валентина Гуніна з Росії - 9 очок, срібним призером - Нана Дзагнідзе (Грузія) - 8.

У Високих Татрах (Чехія) завершився чемпіонат Європи-2018 з шахів, де бронзову медаль завоювала українка Ганна Ушеніна.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Наша головна надія і перший номер рейтингу змагань Марія Музичук посіла лише 14-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань. Ушеніна в останньому 11-му турі зіграла внічию з Елізабет Петц (Німеччина), набрала 8 очок і за додатковими показниками обійшла конкуренток у боротьбі за призове 3-тє місце. А ось перший номер рейтингу і основний фароит змагань Марія Музичук посіла лише 14-е місце з 7 балами в активі. Чемпіонкою Європи стала Валентина Гуніна з Росії - 9 очок, срібним призером - Нана Дзагнідзе (Грузія) - 8.