новини

Спалах кору: протягом тижня захворіли більше тисячі людей

У МОЗ заявили про групові спалахи захворюваності у Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернігівській і Київській областях.

Протягом минулого тижня в Україні різко зросла захворюваність на кір, захворіли 1070 осіб: 507 дорослих і 563 дитини. Про це повідомляється на сайт МОЗ, пише «Є!» з посиланням на 112.

"Це найбільша кількість нових випадків захворювання, зафіксованих за тиждень, з початку спалаху кору", – йдеться у повідомленні.

Стрімке зростання захворюваності пов'язане з груповими спалахами у Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернігівській, Київській областях, а також зі зростанням кількості дорослих, хворих на кір.

Оперативний штаб МОЗ з реагування на ситуацію прийняв рішення про розширення заходів посиленої імунізації на всі групи дітей у віці до 18 років. Раніше заходи з посиленої імунізації діяли на дітей до 9 років.

Крім того, у міністерстві вивчають можливість імунізації дорослих за епідпоказниками з використанням вакцини, закупленої за кошти держбюджету.

У міністерстві додали, що в цілому з початку поточного року на кір в Україні захворіли 11,7 тис. осіб: 4,564 тис. дорослих і 7,157 тис. дітей. Від ускладнень, викликаних захворюванням, померли вісім осіб, шість з них – діти.

Як зазначають у МОЗ, зараз усі області забезпечені вакцинами – там є 255 тис. доз вакцини. Минулого тижня в Україну було поставлена друга з початку року партія імунобіологічних препаратів – 800 тис. доз.

Нагадаємо, в лютому МОЗ та ЮНІСЕФ, враховуючи нагальну потребу, здійснили прискорену доставку 220 тисяч доз вакцини КПК для відповіді на спалах кору.

Читайте також:Медики винайшли татуювання, яке діагностує рак

25 квітня 2018, 14:26

 

Loading...
Loading...

До теми