новини

Над міськрадою Торонто підняли прапор кримських татар

На урочистій церемонії був присутній лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Над будівлею міськради Торонто, найбільшого міста Канади здійнявся прапор кримських татар.

Інформує «Є!», з посиланням на zik.ua.

На урочистій церемонії був присутній лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, президент канадської асоціації кримських татар Рустем Ірсай, посол України в Канаді Андрій Шевченко, депутати, члени української та кримськотатарської громад, а також небайдужі громадяни, пише Укрінформ.

«Ми більше не самотні. З нами – незалежна вільні демократична Українська держава, з нами – усі демократичні сили в усьому світі. Я абсолютно впевнений, що ми обов’язково повернемося на свою історичну батьківщину і виженемо окупантів зі своєї землі. Війна проти України, яка почалася в Криму, там і завершиться», – зазначив у своєму виступі під час церемонії Джемілєв.

Додамо, що два роки тому прапор із тамгою вже підіймався у Торонто, але над будівлею парламенту провінції Онтаріо, розташованою в цьому місті. Окрім цього, два роки поспіль кримськотатарська тамга 18 травня майорить над міськрадою Оттави.

Як відомо, День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу з Криму відзначається 18 травня кожного року. В цей день в Середню Азію з півострова був відправлений перший ешелон кримських татар. Всього було депортовано понад 180 тисяч осіб. 

Читайте також: В окупованому Криму затримали близько 20 активістів, є неповнолітні

18 травня 2018, 23:34

 

Loading...

До теми