новини

Цукерберг: У 2016 році ми виявилися не готовими до російського втручання у вибори у США. Але тепер вибори захищені

Цукерберг у Європарламенті: Ми були недостатньо готовими до скоординованих кампаній із дезінформування.

Компанія Facebook не була готовою до втручання Росії у президентські вибори у США у 2016 році, під час якого зловмисники використовували інструменти та вразливості соцмережі. Про це під час виступу в комітеті Європейського парламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ 22 травня заявив засновник Facebook, американський бізнесмен Марк Цукерберг, передає «Є!».

Його промову і відповіді на запитання представників фракцій і груп Європарламенту транслював телеканал CNBC.

У 2016 році ми не змогли досить швидко виявити російського втручання у президентські вибори у США, під час якого було використаноFacebook. Водночас ми були сконцентрованішими на тому, щоб протистояти більш традиційним загрозам, таким як фішинг і шкідливе програмне забезпечення. Ми були недостатньо готовими до скоординованих кампаній із дезінформування, – визнав Цукерберг.

Однак компанія провела "роботу над усуненням помилок" і підвищила готовність до загроз втручання у виборчі процеси", підкреслив глава Facebook. За його словами, такі атаки тепер неможливі.

Як приклади успішної протидії втручанню інтернет-ботів у виборчий процес Цукерберг назвав вибори президента Франції та вибори до німецького Бундестагу 2017 року.

Зокрема, тільки перед французькими виборами було видалено майже 30 тис. фейкових акаунтів, сказав бізнесмен.

23 травня 2018, 08:43

 

Loading...

До теми

Авторизація