
Черешню шкідливо їсти людям із проблемами в кишечнику. Дієтолог Людмила Бабич застерегла, що у неї можуть бути нітрати та небезпечні ферменти.
Про це пише ГолосUA, повідомляє «Є!».
“ | "Черешня заборонена тим, хто часто страждає розладами шлунку та діареєю. Вона надає додаткову проносну дію. Також вживання черешні варто уникати при непрохідності кишківника", – зазначила Людмила Бабич. |
Вона попередила, що перед вживанням черешню потрібно замочити у холодній воді на 20 хвилин. Після цього рослину промити під проточною водою.
Вживати черешню потрібно через півгодини після трапези, але не на голодний шлунок. На день достатньої їсти 20-25 ягід.
Слід пам'ятати, що черешня, як і всі ягоди, має властивість накопичувати нітрати. Хоча є речовини, які ще більш небезпечніші. Нітрозаміни використовуються для зовнішньої обробки овочів і фруктів.
Шкірка ківі за деякими показниками корисніша, ніж м'якоть. Вона містить клітковину, яка допомагає травленню і знижує рівень холестерину в крові. У шкірці ківі її на 50% більше в порівнянні з м'якоттю.
Вітаміни Е і С сприяють швидкому загоєнню ран і шрамів, роблять шкіру красивою і підвищують загальний життєвий тонус. Вони борються з бактеріями і допомагають зберігати молодість і здоров'я.
Читайте також: | Україна входить до ТОП-10 країн, які найбільше витрачають на продукти - експерт (інфографіка) |




