Суспільство
26 травня 2018
Названо найдешевшу авіакомпанію світу
Австраліський лоукост названо найдешевшим у світі.
news-image

Австралійський лоукостер Tiger Air, що здійснює виключно внутрішні авіаперельоти, виявився найдешевшою авіакомпанією світу. Вартість одного кілометра у цього перевізника становить близько 1,5 гривні.

Про це свідчать дані рейтингу світових цін на польоти, який нещодавно склав ресурс планування мандрівок Rome2Rio, передає «Є!».

Таким чином, Tigerair Australia опинився на першій сходинці з вартістю за 1 кілометр у 0,06 долара (1,56 гривні), на другій сходинці серед найбільш дешевих розмістилася авіакомпанія AirAsia X (0,07 долар за кілометр, або 1,82 гривні), а третім іде Indonesia AirAsia (0,08 долара або 2,08 гривні).

Зауважимо, що до першої десятки також потрапив Ryanair, який нещодавно зайшов в Україну, – 0,1 долара за кілометр (2,6 гривні). Крім того, серед 50 найдешевших авіакомпаній світу опинився Wizz Air із 0,13 долара за 1 кілометр (3,38 гривні).

Якщо ж брати до уваги лише міжнародних авіаперевізників, то у першій сотні фігурує і українська авіакомпанія, а саме Міжнародні авіалінії України, – вартість одного кілометра тут становить 0,15 долара, або 3,9 гривні.

Натомість останні місця вищезазначеного рейтингу просідають дві непальські (Yeti Airlines з 1,08 долара за кілометр і Buddha Air із 1,18 долара за кілометр) і одна американська (Charterlines із 1.26 долара за кілометр) авіакомпанії. Усі вони є внутрішніми перевізниками.