новини

Після 69 діб Савченко вирішила перервати голодування

Сторона захисту готує відповідне клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження на поліграфі в державній експертній установі України.

Народний депутат Надія Савченко вирішила перервати голодування для проходження повторної експертизи. Про це повідомляє прес-служба політика на її офіційній сторінці у Facebook.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

"У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі "правди", Надією Савченко прийнято рішення перервати голодування для проходження повторної експертизи", - йдеться у повідомленні.

З посиланням на адвоката Савченко також ідеться, що сторона захисту готує відповідне клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження на поліграфі в державній експертній установі України.

"Сподіваюсь, слідство зважить на зазначене клопотання для встановлення дійсних намірів Савченко, бо хто ж буде проти встановлення об'єктивних обставин справи, якщо даний обов'язок лежить на органі досудового розслідування. Особисто мене як захисника Савченко влаштує будь-яка позиція органу досудового розслідування в питанні поліграфа", – цитує прес-служба захисника Савченко Костянтина Глобу.

 У прес-службі також зауважили, що сьогодні 69 діб голодування Савченко.

Читайте також: Провайдери в Україні почали блокувати доступ до російських ЗМІ
Читайте також: Російська пропагандистка «поховала» нардепа Парасюка (фото)

30 травня 2018, 18:16

 

Loading...

До теми

Авторизація