новини

Рятувальники розповіли про рівень радіації у Києві через пожежу у Чорнобилі (відео)

Водночас за повідомленням прес-служби державної агенції з управління зоною відчуження, радіація там фіксується на рівні 24,1 мкР/год.

Система контролю радіації у столиці переведена у режим роботи в надзвичайному стан.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Це сталося з огляду на пожежу в лісі поблизу Чорнобильської атомної електростанції. Як повідомляє ТСН, це означає, що всі існуючі у фахівців прилади вимірювання радіації увімкнені, а експерти ретельно фіксують будь-які зміни. Середній показник по столиці, за даними ДСНС, становив протягом дня 10 мкР/год при нормі у 30. 

Надвечір прилад на пересувній станції вимірювання фахівців показав 13 мкР/год, а експерти запевнили, що проводять регулярні вимірювання, кожні шість годин записують усі дані в спеціальний журнал і наразі нічого загрозливого для жителів Києва не бачать. 

"Сьогодні хвилюватися не потрібно", - сказав один із фахівців.

Журналісти ж вирішили скористатися побутовим дозиметром і заміряти рівень випромінювання просто в студії ТСН під час ефіру та отримали показник іще нижчий – близько 7. Водночас за повідомленням прес-служби державної агенції з управління зоною відчуження, радіація там фіксується на рівні 24,1 мкР/год.
Читайте також: Проектувальник моста Метро заявив про загрозу його руйнування будь-якої миті

5 червня 2018, 22:16

 

Loading...

До теми

Авторизація