новини

«Ясновидиця» та «похресниця» Ванги ошукала тернополян на майже мільйон гривень

Ворожка казала, аби зло минуло людину, потрібно принести цінні речі, щоб вона їх відмолила.

Поліцейські Тернопільщини розшукують жінку, яка представлялась ясновидицею та ошукала громадян на суму майже мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба поліції регіону, передає «Є!»

Анна Марія - спадкова ясновидиця з Болгарії, похресниця пані Ванги, яка володіє божественним даром та належить до золотої п'ятірки майстрів Болгарії та країн СНД - оголошення під такою назвою впродовж кількох місяців з'являлося в Тернопільських друкованих виданнях.

Цілителька стверджувала, що допомагає в сімейних питаннях, позбавляє від бідності й самотності, привертає успіх та удачу, лікує важкі хвороби, а також позбавляє від алкоголізму як при особистих зустрічах, так і по фото.  

Жінка приймала людей в квартирі, яку знімала на вулиці Польового 4,Б в Тернополі. До неї по допомогу почали звертатися мешканці міста та області. Проте за деякий час жителі краю зрозуміли, що ясновидиця - це шахрайка, яка оббирала людей.
Ворожка усім розповідала, що грошей за власні послуги не бере, але усі нещастя в родині від грошей та коштовностей.
 
Аби зло минуло людину, потрібно принести цінні речі, щоб вона їх відмолила, а потім чистими повернула власнику. Люди так і робили. Хто приносив по тисячі доларів, хто десять тисяч американських купюр. Несли золото та цінні речі. Розраховувалися з "помічницею" продуктами харчування.
Проте, коли клієнти повернулися, аби забрати відмолені гроші та коштовності, то Анни Марії на квартирі вже не було. Не відповідав і її мобільний телефон. За попередніми даними, жертвами ворожки стало дев'ять жителів Тернополя та області. Загальна сума збитків - майже мільйон гривень.
Але у поліції припускають, що  є й такі постраждалі, які заяву не писали.
 
 
При перевірці свідоцтва та даних, розміщених в оголошеннях стало відомо, що вони фіктивні.
Справжнє ім'я шахрайки - Малік Габріела.
Вона уродженка Молдови, 1977 року народження.
"Ясновидицю" оголосили в державний розшук.
 

19 вересня 2018, 17:35

 

Loading...

До теми

Авторизація