Події
23 вересня 2018
Кораблі ВМС України йдуть в Азовське море через Керченську протоку – ЗМІ
Починаючи від переходу поблизу окупованого Севастополя українські кораблі почав супроводжувати патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ.
news-image

Пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» 20 вересня вирушили в похід з Одеси до Бердянську, де мають стати основою новоствореної військово-морської бази українського флоту в Азовському морі. 

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що починаючи від переходу поблизу окупованого Севастополя українські кораблі почав супроводжувати патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ – «Аметист» проекту 22460. Згодом до нього долучився ще один невстановлений корабель. Очікується, що прохід з Чорного у Азовське море буде відбуватися через контрольовану росіянами Керченську протоку. Судно «Донбас», як повідомляється, планують використовувати для посилення інфраструктури флоту на Азовському морі. Так, на ньому можливе розміщення штабу майбутньої бази, місця для проживання військовослужбовців, склади та інші необхідні приміщення, яких на сьогодні в регіоні немає. Журналістам стало відомо, що судна «Донбас» та «Корець» зараз знаходяться безпосередньо перед мостом з півострова Тамань до Криму. Напередодні в прикордонному управлінні ФСБ РФ заявили, що їхні кораблі берегової охорони супроводжують два кораблі ВМС України біля берегів окупованого Криму. Окупанти пояснили свої дії тим, що два кораблі Військово-морських сил України нібито увійшли "у виняткову економічну зону Росії".


Читайте також: Саудівська Аравія планує зробити з Катару острівну країну
Читайте також: Президент Польщі підписав зміни до закону про працевлаштування іноземців