новини

У Вінницькій області цивільним заборонили носити військову форму

Згідно з рішенням, можуть носити тільки військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, а також співробітники СБУ.

Рада оборони Вінницької області ухвалила рішення на період дії воєнного стану заборонити цивільним особам носити військову форму. Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.
Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Військову форму, згідно з рішенням, можуть носити тільки військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, а також співробітники СБУ.

"На всі випадки безпідставного носіння військової форми буде оперативне реагування правоохоронних органів з перевіркою документів і встановленням можливої приналежності до незаконних військових формувань", - сказано в повідомленні.

Також в ОДА повідомили, що у зв'язку з воєнним станом заборонили полювання в двох районах області - Піщанському та Ямпільському. Забороняється знаходження в прикордонній зоні без документів, запроваджується заборона на аеро-, відео-, фотозйомку без погодження з відповідними службами і військовими частинами. Раніше голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій заявляв, що в області буде посилено охорону окремих об'єктів, але паспортний режим для місцевих жителів запроваджуватися не буде.

Читайте також: Урядовий кур'єр надрукував Указ про воєнний стан
Читайте також: Плюси переважили мінуси: ЗМІ про роботу столичного мера Віталія Кличка

1 грудня 2018, 14:21

Loading...

До теми