Події
28 січня 2019
Православна церква України подякувала Польщі за підтримку
Архієпископ Вишгородський Агапіт подякував Польщі за солідарність і підтримку України в боротьбі з російською агресією.
news-image

Під час панахиди архієпископ Вишгородський Агапіт, намісник Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, подякував Польщі за солідарність і підтримку України в боротьбі з російською агресією, передає «Є!» із посиланням на Радіо Польща.

Панахида в пам’ять про загиблих у боротьбі на Донбасі українських воїнів відбулася з ініціативи посольства Польщі в Україні.

У заупокійному богослужінні взяли участь понад 20 членів сімей убитих воїнів, у яких є польське походження, посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло разом із дружиною, представники польської дипломатії і працівники консульства Польщі в Києві та голова Міжнародної асоціації польських підприємців в Україні Пйотр Цярковський.

Архієпископ Агапіт подякував послу Яну Пєкло за його внесок у розбудову добросусідських відносин між Польщею та Україною. Від імені глави автокефальної Православної церкви України Епіфанія, він вручив польському послові грамоту, урочисту письмову подяку за активний внесок у звільнення українських політичних в’язнів, яких Росія перетримує на своїй території та на окупованих територіях Донбасу.

«Я вдячний, що Польща та Україна одностайно згадують про долю тих, хто готовий віддати своє життя за краще майбутнє своєї країни», - підкреслив Агапіт.

Після урочистості спільно покладено квіти до стіни, що оточує монастир.

Читайте також: Більшість об'єктів великої приватизації ніхто не хоче брати – МЕРТ