новини

У Німеччині на аукціоні не змогли продати жодної картини Гітлера

Аукціонний будинок Weidler встановив початкову ціну на акварелі в розмірі 45 тис. євро.

П'ять картин, які були написані нацистським лідером Адольфом Гітлером, не змогли продати на аукціоні в Німеччині, передає «Є!» із посиланням на Європейську правду.

Аукціонний будинок Weidler встановив початкову ціну на акварелі в розмірі 45 тис. євро. Аукціон відбувся в Нюрнберзі, німецькому місті, колись сумнозвісному масовими мітингами Гітлера, де провідні нацисти були згодом засуджені за військові злочини.

Торги супроводжувалися скандалом із звинуваченнями в підробці, а мер міста Ульріх Малі назвав його "поганим тоном".

На аукціоні також виставляли предмети, які, як стверджується, належали диктатору, в тому числі вазу і плетене крісло зі свастикою.

Публічна демонстрація нацистської символіки протизаконна в Німеччині - за винятком деяких випадків, наприклад, для освітніх або історичних причин. Аукціонний будинок обійшов закон, додавши символи в своєму каталозі.

В кінці січня берлінська поліція вилучила для проведення експертного аналізу три акварельні пейзажі, ймовірно написані Гітлером, які планували продати на аукціоні.

В молодості майбутній нацистський диктатор написав близько 2 тисяч картин. Він хотів домогтися успіху як художник у Відні до початку Першої світової війни.

У 2014 році акварель Гітлера зі старої мерії Мюнхена була продана за 130 тисяч євро.

У 2015-му аукціонний будинок Weidler продав більше десятка картин, приписуваних Гітлеру, за 400 тисяч євро.

Читайте також: У Берліні 8 березня зробили святковим днем

11 лютого 2019, 10:30

Loading...
Loading...

До теми