Політика
24 лютого 2019
Кириленко: історія з українським учасником Євробачення ще не завершена
Він у Facebook зазначив, що національний відбір на пісенний конкурс «Євробачення-2019» став частиною гібридної війни Росії проти України.
news-image

Віце-прем`єр-міністр України В'ячеслав Кириленко наполягає, що артисти, які гастролюють в Росії, не можуть представляти України на конкурсі “Євробачення”, інформує «Є!» з посиланням на УНІАН.

Відповідну заяву посадовець зробив у соцмережах, коментуючи ситуацію з нацвідбором на конкурс.

«Можу ще раз повторити думку дуже багатьох: представником УКРАЇНИ не може бути артист,який гастролює у державі-агресорі, планує робити це і надалі й не бачить у цьому нічого неприйнятного. Тому історія із учасником від України ще далеко не завершена», - наголосив він.

Раніше Кириленко у Facebook зазначив, що національний відбір на пісенний конкурс «Євробачення-2019» став частиною гібридної війни Росії проти України. Співачка MARUV, справжнє ім’я якої Анна Корсун, виграла нацвідбір від України на пісенний конкурс Євробачення-2019, який пройде в Ізраїлі. Анна Корсун активно виступає на різних заходах в Росії і навіть анонсувала перші сольні концерти, які відбудуться навесні, як раз перед початком "Євробачення". Зокрема, 6 квітня вона виступить у "Известия Hall" (Пушкінська площа, Москва), а 12 квітня відбудеться виступ в Санкт-Петербурзі. З огляду на це Суспільне мовлення, яке обирає представника України на пісенному конкурсі Євробачення, ще не ухвалило остаточного рішення щодо співачки.


Читайте також: Україну на Євробаченні-2019 представлятиме MARUV (відео)