Права на пісню MARUV для Євробачення належать російській компанії
Наразі відправлення MARUV на Євробачення від Україні під питанням.
news-image

Правовласником переможної для співачки MARUV на Нацвідборі пісні "Siren Song" є російська компанія аудіозапису Warner Music Russia. Про це повідомляє громадський рух "Відсіч" на сторінці у Facebook з посиланням на оприлюднену на сервісі Apple Music інформацію, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Зазначається, що в разі відправлення MARUV на Євробачення від України на цьому може непогано заробити Росія. 

«Якщо НСТУ все ж вирішить, що Україну на Євробаченні має представити MARUV, то на цьому непогано заробить Росія. І не опосередковано, а прямо. Тому що правовласником пісні MARUV "Siren Song", з якою вона хоче їхати до Тель-Авіва, є російська компанія звукозапису Warner Music Russia. А це означає, що роялті за використання цієї пісні отримуватиме саме цей російський лейбл», – йдеться в повідомленні.


Підкреслюється, що може статися так, що за гроші українців пісня отримає додаткову популярність, а «згадана компанія в країні-агресорці збільшить свої прибутки за використання цієї пісні».

Нагадаємо, наразі відправлення MARUV на Євробачення від Україні під питанням, адже співачка має підписати з "UA:Суспільне" контракт із вимогою виключити гастролі у Росії. При цьому у MARUV на квітень заплановані виступи у Москві і Санкт-Петербурзі.


Читайте також: Кириленко: історія з українським учасником Євробачення ще не завершена