новини

Кабмін затвердив нові критерії виявлення ризиків для перевірок бізнесу

Члени уряду схвалили ризик-орієнтований підхід до проведення перевірок, який передбачає розширення переліку або навпаки скасування критеріїв визначення ризику для окремих сфер діяльності.

Кабінет міністрів України затвердив нові критерії визначення ризиків для перевірок бізнесу. Про це повідомляє «Є!» з посиланням на РБК.

Зокрема, члени уряду схвалили ризик-орієнтований підхід до проведення перевірок, який передбачає розширення переліку або навпаки скасування критеріїв визначення ризику для окремих сфер діяльності. Нові критерії визначення ступеня ризику впроваджуються в наступних сферах: 

  • діяльності, спрямованої на зниження рівня споживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення (наприклад, перевірки кафе і ресторанів на виконання ними правил організації спеціально відведених місць для куріння);
  • забезпечення біологічної та генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин під час створення, дослідження та практичного використання генетично модифікованих організмів (ГМО) на підприємствах АПК;
  • законодавчо регульованої метрології;
  • безпеки залізничного транспорту.

Читайте також:Кабмін оголосив конкурс на главу правління «Нафтогазу»

6 березня 2019, 16:30

 

Loading...

До теми

Авторизація