Політика
6 квітня 2019
На Суспільному обіцяють влаштувати «м'ясорубку» учасникам дебатів
Про це в ефірі Громадського сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Юрій Макаров.
news-image

Суспільне обіцяє влаштувати жорсткі дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським, не обмежуючись у питаннях до політиків. Про це в ефірі Громадського сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Юрій Макаров, інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

На питання ведучої, чи проведуть ці дебати у незалежному форматі та чи отримають кандидати жорсткі питання від присутніх і журналістів, Макаров сказав: «Жодного сумніву немає, я вам гарантую... таку м'ясорубку, яку влаштовує журналіст, який не скутий жодними зобов'язаннями. Мирослава Барчук і Павло Казарін... у них немає жодних зобов'язань, крім певних цінностей, зобов'язань перед собою, перед честю. Тобто м'ясорубка в найкращому сенсі гарантована». 

 Нагадаємо, раніше голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що дебати між кандидатами в президенти України, згідно із законодавством, повинні проходити в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України з її модератором і за її правилами.

Читайте також: У Єврокомісії заявили про готовність співпрацювати з будь-яким президентом України