новини

У РФ заберуть до армії 2,8 тис. кримчан, більшість вивезуть із півострова

За спроби ухилитися від служби росіяни відкрили проти кримчан 250 адміністративних і 15 кримінальних справ.

До лав російської армії навесні 2019 року заберуть близько 2,8 тис. жителів Криму Про це повідомив представник військкомату у Сімферополі Роман Биков, передає Кримська правозахисна група, передає «Є!» із посиланням на Еспресо.

При цьому він влади зазначив, що більшість призовників відправлятимуть до російських регіонів, а у Криму дозволять служити лише 400 місцевим призовникам.

Російський "військовий комісар Криму" Олег Єрмілов уточнив, що за час анексії з 2015 року окупанти забрали до армії вже 13500 кримчан.

Крім того, за даними Єрмілова, за спроби ухилитися від служби в армії росіяни відкрили проти кримчан 250 адміністративних і 15 кримінальних справ. Натомість експерти КПГ повідомляють про щонайменше 53 кримінальні справи проти кримчан за ухилення від служби в російській армії, в 51 випадку вже є вироки - від 5 тис. до 80 тис. російських рублів. Щонайменше один вирок - умовне позбавлення волі на 8 місяців.

Кримська правозахисна група нагадала, що призов жителів окупованого Криму до армії РФ є грубим порушенням норм міжнародного права.

Читайте також: На Київщині малолітні хулігани напідпитку здійснили погром на кладовищі

17 квітня 2019, 09:20

Loading...

До теми