новини

В Австралії знищать мільйони диких кішок (відео)

Спеціальна отруйна речовина виготовляється на фабриці неподалік від міста Перт.

Австралійська влада планує вбити до 2020 року два мільйони диких кішок, які загрожують екосистемі країни. У 2015 році уряд приступив до масових вбивств тварин, які становлять серйозну загрозу для 27 видів гризунів, які перебувають на межі зникнення. Про це повідомляє британське видання The Sun, інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Спеціальна отруйна речовина виготовляється на фабриці неподалік від міста Перт. Отруту поміщають в ковбаски, які скидають з повітря. Кішки помирають протягом 15 хвилин після того, як з'їдають отруєні «ласощі». Щоб знищити якомога більше тварин, деяких із них ловлять і вбивають.

Багато знаменитостей виступили проти цієї акції. Так, співачка і актриса Бріжит Бардо написала відкритого листа із закликом припинити «геноцид тварин». Однак є й ті, хто підтримує уряд. Австралія відома своєю унікальною дикою природою, і все, що є небезпечним для неї, на думку влади, має бути усунуто.

«Дикі кішки являють собою реальну і дуже серйозну загрозу для нашої екосистеми», — заявив колишній міністр охорони навколишнього середовища Австралії Джош Фріденберг (Josh Frydenberg).

 

Читайте також: У Бердянську через сказ тварин оголошено карантин

27 квітня 2019, 09:07

Loading...

До теми