новини

На Тернопільщині молодий хлопець помер від ускладнень після кору

Андрій Шморган захворів 6 квітня.

Сьогодні, третього травня не стало 27-річного тернополянина Андрія Шморгана, за життя якого боролися у реанімації обласної університетської лікарні. У чоловіка було ускладнення після кору, він лежав у лікарні у важкому стані. Про це повідомляє місцеве видання 20minut.ua, передає «Є!»

Про смерть Андрія повідомляють у соцмережі “Фейсбук” його друзі та близькі.

Нагадаємо, Андрій Шморган захворів 6 квітня, у нього боліло горло, була температура кашляв. 11 квітня у нього з’явилася висипка. Медики діагностували кір. 12 квітня почав ще більше кашляти та задихатися, його перевели в реанімацію на кисень.

В суботу, 13 квітня після обіду стало гірше, почав задихатися, не дихав, його перевели на штучну вентиляцію легенів. У вівторок 16 квітня у нього відмовили нирки, і його перевезли в обласну університетську лікарню.

Недуга прогресувала так швидко, тому що у нього вроджена вада легенів, і вони найшвидше уражуються, розповідала дружина Андрія, Катерина. 

Чоловік був підключений до гемодіалізу у реанімації в обласній університетській лікарні. Але нирки не запрацювали, стан був критичний.  Друзі, родичі, однокласники та одногрупники весь цей час молилися за Андрія, збирали кошти на лікування, здавали кров. На жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Андрій Шморган закінчив Тернопільський медуніверситет, у нього вища фармацевтична освіта, працював медичним представником мережі аптек. 

Читайте також: У Бердянську через сказ тварин оголошено карантин

3 травня 2019, 15:46

 

Loading...

До теми

Авторизація