новини

Нардеп заявив, що астрономія не рекомендує проводити інавгурацію 19 травня

Політик каже, що цей день називається "гнилою неділею".

Народний депутат від Радикальної партії Олег Купрієнко повідомив, що інавгурацію обраного президента Володимира Зеленського не можна проводити 19 травня, передає «Є!» із посиланням на Обозреватель.

Політик у коментарі "112 Україна" заявив, що згідно з астрономією, цей день називається "гнилою неділею", тому не можна починати нові справи.

"Особисто я проти 19 числа, можу пояснити свою позицію. Якщо дивитися на такі речі, як, коли і що починати, то я, як людина, яка вивчала астрономію, дуже добре знаю і маю великий життєвий досвід. 19 травня – це перший день третього тижня місяця, так звана "гнила неділя", в яку ніхто нічого доброго не починає, і взагалі нічого починати робити не можна", – пояснив парламентарій.

Купрієнко додав, що "це не якісь забобони, це звичайні сонячно-місячно-земні зв'язки, пов'язані з гравітацією, які мають вплив на життя людей".

"Нічого страшного не станеться, якщо це буде через 7-9-10 днів в кінці травня, абсолютно, але ось це моя така особиста позиція, яку я буду відстоювати і на фракції, і, якщо буде можливість, у залі Верховної Ради", – зазначив він.
Читайте також: В'ятрович пояснив, чому не варто призначати інавгурацію на 19 травня

10 травня 2019, 15:00

Loading...
Loading...

До теми