новини

Матері загиблих солдатів звернулися до Зеленського

Матері солдатів Збройних Сил України, які загинули, написали листа новообраному президенту.

Матері солдатів Збройних Сил України, які загинули, написали листа новообраному президенту Володимиру Зеленському. Вони просять його припинити війну на Донбасі.

Про це йдеться у відкритому листі, оприлюдненому до Дня матері, пише «Є!» з посиланням на Знай

"Ми прагнемо бачити Україну без війни…, Україну без горя, втрат і сліз… Країну, за майбутнє якої наші сини віддали найцінніше – своє життя. Україну, де своїх героїв пам’ятають та вшановують", - пишуть матері загиблих захисників України

Звернення станом на 12 травня підписали понад 200 осіб. Ініціатором такого звернення стала всеукраїнська громадська організація "Об’єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО". До написання листа також долучилися декілька ветеранських організацій.

Зазначимо, що у 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, попри оприлюднені Україною факти і докази. 

Радник новообраного президента України Зеленського з військових питань Іван Апаршин у свою чергу заявив, що новообраний слуга народу Володимир Зеленський дотримується збереження державного курсу щодо війни з Російською Федерацією.

Читайте також:У Києві проходить Хода матерів

13 травня 2019, 12:02

 

Loading...

До теми

Авторизація