Україна
17 травня 2019
У Палаті представників США затвердили законопроект з $ 445 млн для України
Визначена сума передбачає, в тому числі, допомогу Україні у сфері оборони в розмірі $ 115 млн за програмою «Міжнародне військове фінансування».
news-image

Визначена сума передбачає, в тому числі, допомогу Україні у сфері оборони в розмірі $ 115 млн, інформує «Є!» з посиланням на Главком.

Комітет з асигнувань Палати представників американського Конгресу затвердив проект закону, який передбачає $ 445,7 млн підтримки для України по лінії Державного департаменту США, USAID та інших структур.

Про це повідомило у Facebook посольство України в США.

«Проект Закону щодо асигнувань Державного департаменту, закордонних операцій та суміжних програм на 2020 фінансовий рік визначає кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та причетних відомств у сумі $ 445,7 млн», - пояснили у посольстві.

Визначена сума передбачає, в тому числі, допомогу Україні у сфері оборони в розмірі $ 115 млн за програмою «Міжнародне військове фінансування».

При цьому документ «забороняє виділення коштів американської допомоги на фінансування дій, пов’язаних з визнанням суверенітету Росії над Кримом чи будь-якою іншою територією України».

Також Комітет рекомендував Держдепартаменту США та Агентству США з міжнародного розвитку продовжувати взаємодію з Україною в реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових, у допомозі новоствореному Міністерству у справах ветеранів України, а також у подальшому розвитку боротьби з кіберзагрозами з боку РФ.

Для набуття чинності законопроект має бути схвалений повним складом Палати представників, підтриманий Сенатом та підписаний президентом США. 

Читайте також:У Конгресі США пропонують виділити $ 250 млн на безпекову допомогу Україні