Політика
28 травня 2019
Вакарчук заявив, що його нова партія не буде об’єднуватися з іншими політичними партіями
Скоро відбудеться з’їзд партії "Голос". На ньому в порядку денному не буде пункту про об'єднання з іншими політичними силами.
news-image

Співак і музикант Святослав Вакарчук заявив, що його нова партія "Голос" не буде об’єднуватися з іншими політичними партіями.

Про це він сказав у відеозверненні, оприлюдненому 28 травня, пише «Є!» з посиланням на УП.

"Дехто намагається без нас наш женити", – зазначив лідер гурту "Океан Ельзи", який планує повести партію на парламентські вибори. . "Партія "Голос" не об’єднується з політичними брендами. Нас цікавлять люди, а не бренди. "Ми готові об’єднувати зусилля з людьми, що розділяють наші принципи, ідеологічні програми, нашу програму. З людьми, а не з брендами!", – попередив Вакарчук.
 
"Друге. Скоро відбудеться з’їзд партії "Голос". На ньому в порядку денному не буде пункту про об'єднання з іншими політичними силами", – повідомив він.
"І третє: ми признаємо цінність багатьох реформ, зроблених до нас. Ми йдемо у політику не руйнувати, а будувати. Але ми будемо руйнувати старі схеми, старі правила і стару політику. І ми будемо будувати політику нову", – заявив Вакарчук.

Читайте також:Луценко дав нову обіцянку про свою відставку