новини

3300 поліцейських оскаржили провалену атестацію й більшість з них поновили на посадах, – радник глави МВС

Після проваленої переатестації в межах реформи поліції, своє звільнення оскаржили 3300 правоохоронців. І більшість з них поновили на посадах за рішенням суду.

Після проваленої переатестації в межах реформи поліції, своє звільнення оскаржили 3300 правоохоронців. І більшість з них поновили на посадах за рішенням суду, пише «Є!» з посиланням на Громадське.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України, колишній член атестаційної комісії Іван Варченко.

Раніше глава МВС Арсен Аваков, коментуючи вбивство 5-річного хлопчика в Переяслав-Хмельницькому, у чому підозрюють двох поліцейських, сказав, у поліції є 800 осіб, які після провалу на переатестації повернулися в правоохоронні органи.

За словами Варченка, ця цифра набагато більша: 

«Їх навіть більше, це ті, хто поновився на своїх посадах… Понад 5300 поліцейських були рекомендовані до звільнення. Ця рекомендація була імперативна. Ще близько 5 тисяч було рекомендовано понизити в посаді. По суті, незадоволеними залишились близько 10 тисяч поліцейських. Із них оскаржили звільнення 3300 чоловік».

На уточнююче запитання, чи всі були поновлені, Варченко сказав: 

«Рівень рішень наших судів – 97%. Рішення судів були за поновлення цих поліцейських на посаді».

При цьому, Варченко наголосив, що кожне таке рішення поліція оскаржувала.

Раніше генерала поліції Дмитра Ценова, який подав рапорт про звільнення з посади у зв'язку з убивством хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, 6 червня призначили на нову посаду в ООС. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Також повідомлялося, що суддю, який поновив підозрюваного у вбивстві 5-річного хлопчика поліцейського, визнали доброчесним.

3 червня 5-річний Кирило Тлявов помер у київській лікарні після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

Читайте також:Підозрювані в убивстві хлопчика поліцейські відмовляються співпрацювати зі слідством

7 червня 2019, 12:01

 

Loading...
Loading...

До теми