новини

Поки не буде законів, які захищають дітей, наших маленьких громадян будуть гвалтувати та вбивати, - Аброськін

Сьогодні різні правозахисники більше турбуються про захист персональних даних засуджених злочинців, а не про захист дітей.

Звірське вбивство маленької 11-ти річної дівчинки в Одеській області, Даринки Лук'яненко, сколихнуло усю країну. Про це пише «Є!» з посиланням на сторінку Фейсбук Аброськіна В'ячеслава, першого заступника голови Національної поліції України.

Правоохоронець закликає депутатів до законодавчого закріплення відповідальності за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього, і посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості дітей. 

Два роки боротьби за законопроект #6607, але нас ніхто не чує й нікому це не потрібно. Простіше й зручніше кричати, що поліція щось не зробила. Ми знайшли тіло Дар’ї Лук’яненко. Є особа, яка підозрюється у зґвалтуванні та вбивстві. Але я хочу сказати, що поки не буде відповідних законів, які захищають дітей, наших маленьких громадян будуть гвалтувати та вбивати. На жаль, на сьогодні різні правозахисники більше турбуються про захист персональних даних засуджених злочинців, а не про захист дітей. Ми нічого не робимо для захисту дітей. Вони кричать до нас «Рятуйте!», а ми мовчимо й займаємося будь-чим, але не ними, - говорить Аброськін.
 

Читайте також:Відлюдник і брехун: що відомо про підозрюваного у вбивстві Даринки Лук'яненко (фото)

Читайте також:Задушив і роздягнув: вбивця Даринки Лук'яненко зізнався

20 червня 2019, 10:41

 

Loading...

До теми

Авторизація