новини

Місцеві жителі налаштовані вчинити самосуд над підозрюваним у вбивстві Даринки

Підозрюваний добре знав дівчинку - їхні батьки разом працювали на місцевому базарі.

В Іванівці Одеської області, де було знайдене тіло 11-річної Дарини Лук'яненко, місцеве відділення поліції взяли під посилену охорону.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, місцеві жителі налаштовані вчинити самосуд над 22-річним підозрюваним односельцем, пише «Є!».

Про затриманого відомо, що той добре знав Дарину - їхні батьки разом працювали на місцевому базарі. Коли дитина зникла, він намагався навіть разом із волонтерами її шукати, хоча знав, що дівчинку сам задушив і викинув до вигрібної ями власного помешкання.

Про підозрілу поведінку чоловіка волонтери розповіли поліції. Ба більше, першого дня пошуку собаки привели до будинку підозрюваного, однак поліція не знайшла дитини. Лише з третього візиту чоловік таки зізнався у вбивстві. Нині тіло дитини направили на судмедекспертизу, аби встановити факт зґвалтування. Про підозрюваного селяни розповідають - за ним помічали неадекватні дії щодо дітей, однак до поліції ніхто не заявляв.

За скоєний злочин він може сісти за ґрати довічно. 

Нагадаємо, 11-річну Дарину ­Лук'яненко шукали майже тиждень. Вона 13 червня по обіді вийшла з ринку Привоз, де працює її мати, і вирушила до школи на гурток танцю. Дорогою дівчинка зникла. Її тіло знайшли напередодні у вигрібній ямі односельця. 

Читайте також:Відлюдник і брехун: що відомо про підозрюваного у вбивстві Даринки Лук'яненко (фото, відео)

20 червня 2019, 09:57

 

Loading...

До теми

Авторизація