новини

Батько підозрюваного у вбивстві Даринки Лук’яненко сидів у в’язниці за згвалтування

Глава сімейства Геннадій Тарасов сидів у в’язниці за згвалтування.

Батько Миколи Тарасова, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко вже сидів у в’язниці за згвалтування

Про це повідомляє «Є!» з посиланням на портал Політека.

Видання повідомляє, що самого Миколу Тарасова, та й його родину, досить добре знають в Іванівці – село маленьке, все на виду.

“Коля завжди був спокійним, але трохи замкнутим. Навчався в Одесі, закінчив якийсь технікум. Але роботи не знайшов в місті, приїхав назад. З’їздив до Росії на підробітки, знову повернувся. Трохи допомагав сім’ї торгувати в контейнері на ринку. Але більше сидів удома – його основне захоплення – комп’ютерні ігри. Заробляли батьки. Старший брат, Саша, вчиться в інституті в Одесі. якраз в день вбивства він повернувся з міста ввечері, захистивши диплом. Як Коля міг таке зробити, ніхто не розуміє “- кажуть його знайомі однолітки.
 

Також односельці стверджують, що сім’я Тарасових оселилася в Іванівці, переїхавши з Миколаївської області більше п’ятнадцяти років тому.

“Всі місцеві знають, що глава сімейства Геннадій Тарасов вже сидів у в’язниці за згвалтування. І переїхали вони з Миколаївської області саме тому – в тому селі, де Гена Тарасов скоїв злочин, їх почали труїти. Їм тепер і тут життя не буде – або спалимо будинок, або повбиваємо їх усіх одного за іншим за Дашенька. Її все теж знали в селі. Найстрашніше, що і сім’ї Тарасових і Лук’яненко теж добре знали один одного – торгували на ринку поруч. Може бути, тому Дашенька без сумнівів пішла в гості до Тарасових? Вона знала Колю і навіть не могла уявити, що він може її вбити“, – розповів один із сусідів Тарасових.
 

Читайте також:Дівчинку ховають у закритій білій труні: на Одещині прощаються з 11-річною Дариною Лук'яненко (фото і відео)

 

21 червня 2019, 14:19

 

Loading...

До теми