Суспільство
27 червня 2019
Міноборони відстрочило призов у районах Закарпатської області, які постраждали від повені
Міноборони пішло назустріч проханню адміністрації і відклало призовну кампанію в ряді районів області.
news-image

Черговий призов у Закарпатській області відстрочать для районів, які постраждали від повені у травні. Про прийняте Міністерством оборони України рішення повідомляє прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації, пише «Є!» з посиланням на 112.

Як повідомив заступник голови ОДА Ярослав Галас, Міноборони пішло назустріч проханню адміністрації і відклало призовну кампанію в ряді районів області.

 

"Міністерством оброни України підтримується питання надання відстрочок від призову на строкову службу громадянам, родини яких постраждали від наслідків стихійного лиха. Враховуючи вимоги Указу Президента України від 24 травня 2019 року № 325/2019 "Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей", рекомендую голові призовної комісії Закарпатської області за поданням районних (міських) призовних комісій надавати відстрочки до чергового призову за частиною п’ятнадцятою статті 17 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" призовникам потерпілих районів Закарпатської області для допомоги рідним у подоланні наслідків стихійного лиха", - вказується в тексті документа.

 

Нагадаємо, в Івано-Франківській області через негоду підтопило 3 тис. 240 господарств. Найбільше постраждали 4 райони – Калуський, Богородчанський, Надвірнянський та Долинський. Рятувальники врятували 35 осіб, з них 5 дітей. Стихія забрала одне життя - загинув 11-річний хлопчик, який з власної необережності впав у р. Вича, що в смт Воловець.

Читайте також:Батько з однорічною донькою потонули на очах у матері (фото)